تازه های فناوری

پوسترهای تبلیغاتی جدید گلکسی نوت ۹ از قابلیت های این موبایل می گویند

یکشنبه, 11 خرداد 1399

تنها دو روز به رونمایی از گلکسی نوت ۹ باقی مانده اما منابع مطلع دست بردار درز اطلاعات داخلی سامسونگ نیستند و این بار نوبت به تصاویر تبلیغاتی قابلیت های جدید دوربین و S Pen رسیده است.

این تصاویر پیش از هر چیز طراحی S Pen و تجهیز آن به بلوتوث را تایید کرده اند که امکان کنترل از راه دور موبایل را فراهم می سازد. بر این اساس با فشردن کلید روی قلم می توان مواردی نظیر دوربین، نمایش محتوا و اپ ها را کنترل کرده و آن را برای موارد خاص سفارشی سازی کرد. 

 گلکسی نوت ۹

 

 

 

 

این تصاویر افزایش حساسیت قلم و پشتیبانی آن از ۴۰۹۶ سطح مختلف از فشار را هم تایید می کنند که کنترل فوق العاده دقیقی را حین ترسیم اشکال یا نگارش دستی به ارمغان می آورد. 

 گلکسی نوت ۹

 

در یکی دیگر از این تصاویر شاهد جزییاتی درباره دوربین گلکسی نوت ۹ هستیم که سامسونگ برای توصیف آن از عبارت Intelligent Camera به معنی دوربین هوشمند استفاده کرده است. البته این نامگذاری چندان بی دلیل نیست چرا که دوربین گلکسی نوت ۹ به صورت خودکار منظره را تشخیص داده و رنگ ها، بالانس سفیدی و کنتراست تصویر را مطابق با آن به بهترین شکل تنظیم می کند. علاوه بر این موارد نامطلوب در تصویر مثل مات شدگی را شناسایی کرده و در رفع آنها به کاربر کمک می کند.

 گلکسی نوت ۹

 

در نهایت شاهدیم که گلکسی نوت ۹ برای اتصال به مانیتور، کیبورد و ماوس نیازی به داک اتصال DeX Pad نداشته و از طریق کابل و درگاه USB C به سیستم متصل می شود. به لطف این قابلیت می توان تصویر روی موبایل را به نمایشگری بزرگتر انتقال داده یا از موبایل به عنوان دسکتاپی کوچکتر استفاده کرد.

علاوه بر این سامسونگ برای اولین کسانی که گلکسی نوت ۹ را پیش خرید می کنند هدایایی از قبلی هدفون بی سیم AKG Y50 BT که معمولا ۲۹۹ دلار قیمت دارد یا ۱۵ هزار شارژ اکانت فورتنایت را در نظر گرفته و حالا یکی از کاربران ردیت با انتشار تصاویری از جعبه هدایای این موبایل، خبر مذکور را تایید کرده است.

به گفته این منبع کلید S Pen به عنوان ریموت شاتر دوربین عمل کرده و با دو بار فشار دادن آن بین دوربین اصلی و سلفی جابجا می شوید. علاوه بر این با ۴۰ ثانیه شارژ قلم هوشمند، می توان ۳۰ دقیقه با آن کار کرد.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Leave a comment