تازه های فناوری

رندرهای رسمی گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس رویت شد

سه شنبه, 28 آبان 1398

رندرهای رسمی گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس فاش شده است که ترکیب رنگ گرادیانی پنل پشتی دستگاه را به‌ خوبی نشان می‌دهد. 

تاکنون اخبار مختلفی در مورد گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس منتشر شده است. اواسط اسفندماه طراحی مفهومی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ در رندرهای سه‌بعدی رویت شد. اوایل تیرماه نیز نخستین تصاویر واقعی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد.

براساس آخرین اخبار، رندرهای رسمی گلکسی نوت 10 کره‌ای‌ها فاش شده است. باتوجه به رندرهای مطبوعاتی، انتظار می‌رود این دو گوشی هوشمند در دو رنگ مشکی و نقره‌ای با بازار عرضه شوند. پنل پشتی نسخه‌ی نقره‌ای رنگ این دو دستگاه با ترکیب رنگ گرادیانی مشابه طراحی هواوی پی ۳۰ پرو به بازار عرضه خواهد شد.

گلکسی نوت 10 سامسونگ

نسخه‌ی نقره‌ای رنگ گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس با قلم اس‌پن آبی‌رنگ به بازار عرضه خواهد شد. پیش‌تر گفته شده بود که گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با فناوری بلندگوی یکپارچه و نمایشگر معرفی می‌شود. همچنین با توجه به اخباری که در مورد این دو گوشی هوشمند منتشر شده است، باید منتظر دستگاهی با روزنه‌ی دوربین سلفی در قسمت وسط بالای نمایشگر باشیم و دو گوشی هوشمند جدید از حاشیه‌ی باریک‌تری نسبت به گلکسی نوت ۹ برخوردار خواهند بود.

چیدمان دوربین‌های پنل پشتی دو دستگاه جدید سامسونگ نیز نسبت به مدل‌های قبلی، متفاوت خواهد بود و شاهد عرضه‌ی دستگاه‌هایی با چیدمان عمودی دوربین در یک طرف پنل پشتی خواهیم بود. 

در اخبار دیگری به ‌این موضوع اشاره شده است که گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ به دوربین ToF مجهز می‌شود و از دوربین سه‌گانه در پنل پشتی بهره خواهد برد. هیچ‌کدام از مدل‌های گوشی‌‌های هوشمند جدید سامسونگ دارای حسگر پایش ضربان قلب نیستند. رندرهای به‌اشتراک گذاشته‌شده به‌خوبی نشان نمی‌دهند که پرچمداران بعدی سامسونگ از جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری بهره خواهند برد یا خیر. 

همچنین، به‌نظر می‌رسد دستگاه‌های جدید فاقد دکمه‌ی بیکسبی هستند. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، دکمه‌ی قدرتمند و سنتی سامسونگ در سمت راست دستگاه قابل رویت نیست. در قسمت سمت چپ دستگاه، دکمه‌های حجم صدا و کلید دیگری در قسمت پایین آن دیده می‌شود. در دستگاه‌های بالارده‌ی قبلی، این دکمه متعلق به بیکسبی بود ولی به‌نظر می‌رسد که در حال حاضر نقش دکمه‌ی پاور را دارد. همان‌طور که حدس زده می‌شود، سامسونگ هنوز این ایده‌ی طراحی را به‌صورت کامل رد نکرده است.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Leave a comment